SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI

KOMPikor
ul. Mariacka 22/44
06-500 Mława

Tel. 23 6852424 Tel. 660 614 619 E-mail: kompikor@gmail.com

Komunikator GG: 52532220

Pracujemy:
Poniedziałek - Piątek 10.00 - 18.00
Sobota 10.00 - 15.00

Diagnostyka dysków

Jeśli macie Państwo wątpliwości co do kupionego u innych sprzedawców nowego bądź używanego dysku, a symptomy pracy Waszego komputera wskazują na jego anormalną pracę, to serdecznie zapraszamy do nas.

Specjalizujemy się w usługach diagnostycznych. Jesteśmy w stanie dokładnie sprawdzić czy dysk, wobec którego macie Państwo podejrzenia, jest tak naprawdę sprawny, czy jest nowy lub jaki jest jego przebieg.

Dodatkowo na prośbę Klienta możemy wystawić dokument potwierdzający stan danego dysku z zawartymi informacjami, co do jego zużycia i generowanych błędów.

Czego używamy do diagnostyki ?

Szczegółowe informacje techniczne co do sprzętu i oprogramowania są tajemnicą firmy, nie mniej jednak w przypadku samego oprogramowania korzystamy wyłącznie z profesjonalnego i komercyjnego oprogramowania.

Jaki jest koszt takiej usługi ?

Nic nie płacicie Państwo za diagnostykę w naszym punkcie, wykonujemy ją całkowicie za darmo. Cenimy sobie szczerość wobec Klientów i tym samym chcemy „ukrócić” nieetyczne praktyki nieuczciwych sprzedawców.

Uwaga:
Diagnostyka tego typu nie jest typem analizy jaką wykonuje się przy usługach związanych z odzyskiwaniem danych. Więcej informacji o odzyskiwaniu danych w ofercie.